Technologie

Nowoczesne urządzenia gwarancją jakości.

.

.

PRE PRESS

Studio Pre Press wyposażone jest w system proofingu cyfrowego EPSON P 500. Do naświetlania płyt służą 2 naświetlarki marki KODAK: MAGNUS Q 800 oraz TRENDSETTER Q800. Obydwie pracują w oparciu o system KODAK SQUARE POINT w którym punkty rastrowe odwzorowywane są w formie kwadratów . Zastosowane w urządzeniach  systemy KODAK  SQUARE POINT  oraz KODAK AUTOFOCUS  zapewniają wysoką jakość i powtarzalność naświetlania . Dla uzyskania specjalnych efektów druku możliwe jest naświetlanie płyt rastrem stochastycznym Stoccato.

Druk

Drukarnia wyposażona jest w  3 maszyny  offsetowe marki Koenig & Bauer drukujące w techologii konwencjonalnej oraz UV. Drukujemy  na cienkich papierach, kartonach, tworzywach sztucznych i foliach  o grubościach od 0,06 do 1,2 mm. Maksymalny format druku – 740 x1050mm, 6 kolorów druku + wieże lakiernicze. Wydajność  do 17.000ark/godzinę.  Wysoką jakość druku zapewniają  systemy kontrolno-pomiarowe on-line: Ergo Tronic Color Control  i Ergo Tronic LAB  oraz In-line: QualiTronic Color Control

.

.

Sztancowanie

Sztancowanie wykonujemy na automacie Brausse Signa 1050 F  z koncernu Bobst. Urządzenie pozwala wykrawać papiery od gramatury 80 g/m2, kartony lite , mikrofale i fale B  do 2000 g /m2 oraz tworzywa sztuczne PE i PP o grubości do 0,6 mm. Maksymalny format sztancowanych podłoży – 1050×750 mm. Urządzenie wyposażone jest w sekcję oczyszczania wyciętych elementów.

Hot Stamping

Uszlachetnienia techniką tłoczenia na gorąco wykonujemy na maszynie Brausse Signa 1050 F z konceru Bobst. Maksymalny format arkuszy 1040×720 mm. Maksymalna gramatura  2000 g/m2 . Szybkość 7500 ark/h.

.

.

Klejenie

Maszyna do automatycznego sklejania pudełek  Brausse Forza 1100 z koncernu Bobst umożliwia produkcję  opakowań z tektury litej o garmaturze do 800 g/m2 , mikrofali oraz tworzyw PE ORAZ PPE. Sklejarka posiada systemy klejowe HHS do klejnia na zimno oraz na gorąco do 6 punktów.  Dodatkowo maszyna wyposażona jest w system plazmowego szlifowania klapek, narzędzia do łamania w Z, łamu kieszeniowego oraz małych pudełek .

Scroll to Top