Menu

Nowości

Inteligentne systemy wystawiennicze

Weiterlesen... To prawdziwy hit, a nawet – w tym przypadku nie unikamy wielkich słów –rewolucja w sprzedaży wystawienniczej. Skonstruowaliśmy inteligentną półkę, która mówi! Stand komunikuje się z konsumentem, ale przede wszystkim z handlowcem, dostarczając mu kluczowych informacji o stanie zaopatrzenia półki. 

Weiterlesen

Nowa drukarnia - większe możliwości

Weiterlesen... Ruszyliśmy! Po miesiącach przygotowań wystartowała produkcja w kolejnej lokalizacji. Nowy zakład powstał w Człekówce, w gminie Kołbiel, tuż przy drodze nr 50 i budowanej autostradzie Warszawa – Lublin. Ta lokalizacja sprawia, że wszędzie mamy blisko. 
 

Weiterlesen

Kartka z wakacji

Weiterlesen... A właściwie kartka z zaproszeniem na wakacyjny wypad nad Świder. Trzeba przyznać, że nasze centrum dowodzenia mieści się w uroczym miejscu. Korzystając z tak pięknych okoliczności przyrody, zapraszamy na spotkanie. Opowiemy o możliwościach, jakimi dysponuje nasza drukarnia, pokażemy nasze produkcje i przy okazji porozmawiamy. Poznamy się.
 

Weiterlesen

Konferencja Żyj w Obfitości

Weiterlesen... Podobno na naukę nigdy nie jest za późno. Chętnie się    o tym przekonamy. 21 kwietnia nasi przedstawiciele biorą udział w konferencji "Żyj w Obfitości", organizowanej przez Towarzystwa Biznesowe, których jesteśmy członkiem. 

Weiterlesen

Poligrafia w Orszaku Trzech Króli

Weiterlesen... Chorągiewki, skrzynie skarbów, opakowania na orszakowe kubki – to nasze produkty na Orszak Trzech Króli. W tym roku po raz kolejny Poligrafia KP drukowała materiały na największe uliczne jasełka na świecie. Kolorowe gadżety dotarły w najdalsze zakątki Polski, a kto wie, może i świata!

Weiterlesen

Urodziny z Poligrafią!

Weiterlesen... Z okazji 20-lecia Liceum im. Herberta w Warszawie przygotowaliśmy wiele atrakcji: album o szkole, teczki, notatniki, kartki. Nasze produkcje służyły gościom, którzy z okazji jubileuszu odwiedzili szkołę. Mamy nadzieję, że posłużą jeszcze długo uczniom i nauczycielom.

Weiterlesen

Nasze ulotki na "Betlejem"

Weiterlesen... 6 tysięcy ulotek z zaproszeniem na koncert „Betlejem w Warszawie" wydrukowaliśmy przed kolejnym takim wydarzeniem w stolicy. Tym samym dołożyliśmy naszą cegiełkę do fantastycznej inicjatywy, która poza wrażeniami muzycznymi wspiera potrzebujących. Całkowity dochód z koncertu gwiazd na warszawskim Torwarze został przeznaczony na akcję "Głodnych nakarmić". 

Weiterlesen

Druk największego formatu

Weiterlesen... Są formaty, które nie mieszczą się w ramach. I dobrze! Im większe, tym większa radość. Jest co oglądać, jest w co pakować, jest co eksponować. Opakowanie, które wyprodukowaliśmy, to taki sklepowy jumbo-jet. Dużo się w nim pomieści i nie trzeba szukać dodatkowego miejsca na ekspozycję. Wystarczy otworzyć i... zawartość, jak na dłoni.

Weiterlesen

Jak reklama, to tylko z POLIGRAFIĄ!

Weiterlesen... Do rządowych programów z plusem dodajemy nasz - Reklama Plus. Co oferuje? Pokażemy to na przykładzie kawy. Zalety kawy są powszechnie znane: pobudza, pięknie pachnie, umawiamy się na kawę, rozmawiamy przy kawie, poranki bez kawy to ból głowy i zmarnowany dzień. Kawa to również rytuał: parzenie, ozdabianie, elegancka zastawa. W skrócie – kawa to nie tylko napój, kawa to klimat.

Weiterlesen

Poligrafia wspiera piłkarzy

Weiterlesen... Poligrafia, to nie tylko druk. Nasza firma wspiera młodych piłkarzy! Chłopców, którzy - taką mamy nadzieję – w przyszłości będą trzonem polskiej drużyny narodowej, następcami Roberta Lewandowskiego, Kuby Błaszczykowskiego czy Michała Pazdana. Dziś dajemy im nasze wsparcie, pomagając przy organizacji Turnieju Świętego Józefa.

Weiterlesen

Życzenia od Poligrafii

Weiterlesen... Wszystkim naszym przyjaciołom, klientom i kontrahentom życzymy spokojnych, radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2017! My, czyli cała załoga Poligrafii! Myślimy o Was ciepło i słodko!

Weiterlesen

Opakowania do smaku

Weiterlesen... Co jakiś czas przekonujemy, że jesteśmy w stanie zrobić opakowania na każdą okazję. To nie są puste obietnice. Z okazji świąt udowadniamy, że nasze opakowania są nie tylko kolorowe, estetyczne i wytrzymałe, ale również... smaczne. Jak same święta.

Weiterlesen

Standy dla reklamy

Weiterlesen... Standy reklamowe stanowią coraz większy procent naszej produkcji. To odzwierciedlenie panujących na rynku trendów. Rośnie optymizm konsumentów, rośnie też optymizm handlowców, a co za tym idzie - rosną budżety reklamowe.

Weiterlesen

Znowu to zrobiliśmy!

Weiterlesen... Zeszyty i szkolne kalendarze to nasze najnowsze „dzieła" wybrane z bogatej kolekcji wakacyjnej produkcji. Już kolejny rok drukujemy zeszyty i kalendarze dla szkół Stowarzyszenia STERNIK.

Weiterlesen

Książka wierszem malowana

Weiterlesen... Kto powiedział, że drukarnia tylko powiela? Inne może tak, ale my jesteśmy inni. My tworzymy! Przykład? Właśnie wydaliśmy książkę. Tomik poezji „Wierszem malowane", to publikacja szczególna, bo skierowana do najbardziej wymagającego czytelnika – do dzieci.

Weiterlesen

Bieg z plakatami

Weiterlesen... Wydrukowane przez nas plakaty zapraszają na III Bieg Wąskotorowy. Po raz kolejny włączyliśmy się tę sportową i kulturalną imprezę jako sponsor. Cieszymy się, że możemy mieć udział w tym wydarzeniu, które daje radość tak wielu mieszkańcom powiatu otwockiego. Zapraszam na Bieg już 16 kwietnia!

Weiterlesen

Poligrafia KP i ROBOTY

Weiterlesen... Wspieramy zdolną młodzież! Nasza drukarnia jest sponsorem pierwszej drużyny z Polski, która ma szansę na udział w finale konkursu First Robotics Competition. Uczniowie ze szkół średnich w Kraśniku Lubelskim skonstruowali robota, z którym jadą właśnie na międzynarodowe eliminacje do Kanady.

Weiterlesen

Afisze teatru „Bez Sceny”

Weiterlesen...Drukowanie to sztuka, a ponieważ lubimy sztukę, wspieramy teatr. Teatr może być bez sceny, ale czy ktoś widział przedstawienie bez afisza? Na szczęście plakaty V Ogólnopolskiego Przeglądu Teatrów dla Dzieci „Bez Sceny" już są.

Weiterlesen

Kalendarze na nowy rok

Weiterlesen...Końcówka roku to w drukarni czas produkcji kalendarzy. Oprócz zleceń, które realizowaliśmy dla naszych klientów, zrobiliśmy też coś dla siebie - firmowe kalendarze rozsyłane do naszych kontrahentów, klientów, przyjaciół. Mamy nadzieję, że nasze kalendarze przyniosą Wam szczęście i rok 2016 okaże się dla Was nieustającym pasmem sukcesów.

Weiterlesen

Piernikowe pudełko na szczytny cel

Weiterlesen...Z wielką przyjemnością już kolejny rok wspieramy akcję „Razem w Święta". To inicjatywa, której beneficjentami są dzieci z domu dziecka, placówki prowadzonej przez Siostry Kapucynku NSJ. Pudełka, które przygotowaliśmy, zapełniły się smakowitymi piernikami, a zakup takiej słodkiej paczki – to konkretne pieniądze dla podopiecznych domu dziecka. 

Weiterlesen

Bohaterowie na okładki!

Weiterlesen...Jak uczyć dzieci i młodzież patriotyzmu? Nasza najnowsza produkcja jest najlepszą odpowiedzią – opowiadać o losach bohaterów. Wydrukowaliśmy kolekcję zeszytów poświęconych polskim patriotom.

Weiterlesen

Najpiękniejsze Tańce Świata

Weiterlesen...Kolejny raz mamy okazję wspierać lokalną kulturę. Poligrafia KP jest sponsorem festiwalu Najpiękniejszych Tańców Świata. Wydrukowaliśmy plakaty wydarzenia, organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie. 

Weiterlesen

Koperta. Pierwsza wizytówka firmy

Weiterlesen...Tradycyjna poczta ma się dobrze. Nie wierzymy w opinie odsyłające papierową korespondencję do lamusa. Poczta elektroniczna, owszem – jest szybka i wygodna, ale są sytuacje, gdy zamiast pomóc – przeszkadza.

Weiterlesen

W linię, kratkę, trójlinię

Weiterlesen...Końcówkę wakacji uczciliśmy produkcją zeszytów szkolnych. To nietypowa seria, bo oprócz tradycyjnych kratek i linii zawiera zeszyty... w kolorową trójlinię. Oczywiście nie mogło zabraknąć kolorowych, błyszczących okładek.

Weiterlesen

Ach te maszyny!

Weiterlesen...Nowe maszyny, nowe możliwości, nowe znajomości – krótko mówiąc, podróże kształcą. Z wielką ciekawością jechaliśmy do Radebeul koło Drezna na pokaz nowej maszyny KBA Rapida 105 PRO. Mamy u siebie jej starszą siostrę, więc jechaliśmy, jak do rodziny.

Weiterlesen

II Bieg Wąskotorowy z naszymi plakatami

Weiterlesen...Drukowane przez nas plakaty zapraszają na II Bieg Wąskotorowy trasą kolei Karczewsko - Jabłonowskiej. Poligrafia KP jest jednym ze sponsorów tego sportowego i zarazem towarzyskiego wydarzenia, które odbędzie się 18 kwietnia.

Weiterlesen

Drukujemy MAZOWSZAN!

Czytaj więcejW Konstancinie Jeziornej w 1775 r. powstała fabryka papieru używanego na dworze królewskim oraz do druku papierów wartościowych. Jak dawniej nazywała się ta fabryka? To jedno z pytań gry planszowej „Mazowszanie", którą mieliśmy przyjemność drukować.

Czytaj więcej

Drukujemy dla...

 • logo autograph
 • logo marley
 • logo konsalnet
 • logo nepentes
 • logo pkobp
 • logo samsung
 • logo sanofi
 • logo cocacola
 • logo autograph
 • logo marley
 • logo konsalnet
 • logo nepentes
 • logo pkobp
 • logo samsung
 • logo sanofi
 • logo cocacola